Extensible BBCode (4.0.1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Code
am: ኮድ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: You Type
am: የምትተይበው

en: You Get
am: የምታገኘው

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
