Extensible BBCode (4.0.4) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Superscript
bo: གོང་ཡིག

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: Subscript
bo: འོག་ཡིག

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: Strike-through
bo: གསུབ་ཐིག

en: Tag Description
bo: མཚན་བྱང་གི་གསལ་བཤད

en: You Type
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་འབྲི་དགོས

en: You Get
bo: དྲ་ངོས་ཐོག་ཏུ་ཤར་ཡོངས་བ

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
