Extensible BBCode (4.0.4) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: None
cs: Žádné

en: Quote
cs: Citace

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Code
cs: Kód

en: Table
cs: Tabulka

en: Align
cs: Zarovnání

en: Color
cs: Barvy

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Superscript
cs: Horní index

en: Bold
cs: Tučné

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Underline
cs: Podtržení

en: Editable
cs: Editovatelné

en: Strike-through
cs: Přeškrtnutí

en: Tag Description
cs: Popis značky

en: You Type
cs: Napíšete

en: You Get
cs: Získáte

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
