Extensible BBCode (6.0.0) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Code
sk: Kód

en: Table
sk: Tabuľka

en: Color
sk: Farba

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Superscript
sk: Horný index

en: Bold
sk: Hrubé

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Italic
sk: Šikmé

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Editable
sk: Editovateľný

en: Strike-through
sk: Preškrtnuté

en: Horizontal rule
sk: Horizontálna čiara

en: Tag Description
sk: Popis značky

en: You Type
sk: Napíšete

en: You Get
sk: Získate

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
