Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Module
da: Modul

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Lists
da: Lister

en: PHP Code
da: PHP-kode

en: Tables
da: Tabeller

en: Handlers
da: Behandlere

en: You Type
da: Du indtaster

en: You Get
da: Du får
