Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tag
el: Ετικέτα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Module
el: Μονάδα

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Lists
el: Λίστες

en: PHP Code
el: Κώδικας PHP

en: You Type
el: Πληκτρολογείτε

en: You Get
el: Παίρνετε
