Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tag
et: Sildid

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Module
et: Moodul

en: BBCode
et: BB-kood

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Lists
et: Nimekirjad

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: You Type
et: Sina kirjutad

en: You Get
et: Kuvatakse
