Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Tag
eu: Etiketa

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Module
eu: Modulua

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Lists
eu: Zerrendak

en: PHP Code
eu: PHP Kodea

en: You Type
eu: Idazten duzuna

en: You Get
eu: Lortzen duzuna
