Extensible BBCode (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Lemon
kn: ಲಿಂಬೆ ಹಣ್ಣು
