Extensible BBCode (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Module
hu: Modul

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Lists
hu: Listák

en: PHP Code
hu: PHP kód

en: Orange
hu: Narancs

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Handlers
hu: Kezelők

en: You Type
hu: Beírandó

en: You Get
hu: Eredmény

en: Numbered
hu: Számozott

en: Custom tags
hu: Egyéni jelölők

en: The name must be alphanumeric.
hu: A név csak betűket és számokat tartalmazhat.

en: [font=arial]Text[/font]
hu: [font=arial]Szöveg[/font]

en: [list=ol]
      [*]Apples
      [*]Oranges
      [*]Bananas
      [/list]
hu: [list=ol]
      [*]Almák
      [*]Narancsok
      [*]Banánok
      [/list]

en: Basic Tags
hu: Alapvető címkék

en: [*] fruit
    [**] apples
    [**] bananas
    [*] animals
    [**] cat
    [**] dog
hu: [*] gyümölcs
    [**] alma
    [**] banán
    [*] állatok
    [**] macska
    [**] kutya
