Extensible BBCode (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Save changes
bg: Запази промените

en: You Type
bg: Пишете

en: You Get
bg: Получавате
