Extensible BBCode (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Module
hr: Modul

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Lists
hr: Liste

en: PHP Code
hr: PHP kôd

en: You Type
hr: Tipkate

en: You Get
hr: Dobijete
