Extensible BBCode (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Module
tr: Modül

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Lists
tr: Listeler

en: PHP Code
tr: PHP Kodu

en: Orange
tr: Turuncu

en: You Type
tr: Yazdığınız

en: You Get
tr: Gördüğünüz

en: Numbered
tr: Numaralı
