Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Code
is: Kóði

en: Table
is: Tafla

en: Color
is: Litur

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Font size
is: Leturstærð

en: Bold
is: Feitletrað
