Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Custom
jv: Kostum

en: Code
jv: Kode

en: Table
jv: Tabel

en: Align
jv: Rata

en: Color
jv: Kelir

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Tag Description
jv: Katrangan tautan

en: You Type
jv: Sampéyan ngetik

en: You Get
jv: Sampéyan Oléh

en: Libraries
jv: Pustaka
