Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha4) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Code
be: Код

en: Table
be: Табліца

en: Color
be: Колер

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Tag Description
be: Апісанне тэга

en: You Type
be: Вы ўводзіце

en: You Get
be: Вы атрымоўваеце
