Extensible BBCode (8.x-3.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Quote
fi: Lainaus

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Custom
fi: Oma

en: Code
fi: Koodi

en: Table
fi: Taulukko

en: Align
fi: Tasaa

en: Color
fi: Väri

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Superscript
fi: Yläindeksi

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Subscript
fi: Alaindeksi

en: Underline
fi: Alleviivattu

en: Editable
fi: Mahdollista muokattavuus

en: Strike-through
fi: Yliviivattu

en: Tag Description
fi: Koodin kuvaus

en: You Type
fi: Kun kirjoitat

en: You Get
fi: Näet seuraavaa

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Convert linebreaks
fi: Muunna rivinvaihdot
