Extensible BBCode (8.x-3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: Code
lt: Kodas

en: Table
lt: Lentelė

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Editable
lt: Redaguojamas

en: Tag Description
lt: Žymės aprašymas

en: You Type
lt: Jūs rašote

en: You Get
lt: Jūs gaunate

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
