Extensible BBCode (8.x-3.0-rc2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Code
bs: Kod

en: Table
bs: Tabela
