Extensible BBCode (8.x-3.0-rc2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Code
sl: Koda

en: Table
sl: Tabela

en: Attachments
sl: Priponke

en: Tag Description
sl: Opis gradnika

en: You Type
sl: Vi vpišete

en: You Get
sl: Dobite
