Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Table
az: Cədvəl

en: Copy
az: Köçür

en: Tag Description
az: Tag Təsviri

en: You Type
az: Siz yazın

en: You Get
az: Alırsınız

en: Text formats
az: Mətn formatları
