Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: None
cy: Dim

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: View
cy: Gweld

en: Custom
cy: Addasu

en: Code
cy: côd

en: Table
cy: Tabl

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Tag Description
cy: Disgrifiad Tag

en: You Type
cy: Chi'n teipio

en: You Get
cy: Chi'n derbyn

en: Text formats
cy: Fformatiau testun
