Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: View
hy: Դիտել

en: Code
hy: Կոդ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: You Type
hy: Դուք մուտքագրում եք

en: You Get
hy: Դուք ստանում եք

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ
