Extensible BBCode (8.x-3.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
