Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Date
az: Tarix

en: None
az: Yoxdur

en: Required
az: Tələb olunur

en: Time
az: Vaxt

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Year
az: İl

en: Maximum
az: Maksimum

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: End date
az: Son tarix

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Second
az: Saniyə

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Default value
az: Standart qiymət
