Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Time
bg: Време

en: Timestamp
bg: Време

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: All day
bg: Цял ден

en: Optional
bg: По желание
