Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Year
bo: ལོ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད
