Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།
