Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Time
ga: Am

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá
