Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Time
gu: સમય

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Second
gu: સેકંડ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ
