Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Required
hu: Szükséges

en: Time
hu: Idő

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: End date
hu: Végdátum

en: All day
hu: Egész nap

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Second
hu: Második

en: Granularity
hu: Finomság

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Bounds
hu: Korlátok

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: The %field date is invalid. Enter a date in the correct format.
hu: A megadott %field dátum érvénytelen. Meg kell adni egy dátumot a helyes formában.
