Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Time
ka: დრო

en: Year
ka: წელი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Minimum
ka: მინიმუმი
