Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Time
kk: Уақыт

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Optional
kk: Міндетті емес
