Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Minimum
km: អប្បបរមា
