Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Time
my: အချိန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Year
my: နှစ်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
