Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Required
sk: Povinné

en: Time
sk: Čas

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: End date
sk: Dátum do

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
