Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Required
sq: Kërkohet

en: Time
sq: Ora

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Optional
sq: Me dëshirë
