Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Time
sv: Tid

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Year
sv: År

en: Maximum
sv: Största

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: End date
sv: Slutdatum

en: All day
sv: Hela dagen

en: Optional
sv: Valfritt

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Second
sv: Sekund

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Minimum
sv: Lägsta

en: Start time
sv: Starttid

en: Start timestamp
sv: Starttidsstämpel

en: End timestamp
sv: Sluttidsstämpel

en: End time
sv: Sluttid

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin

en: Optional end date
sv: Valfritt slutdatum
