Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Date
ta: தேதி

en: None
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Time
ta: நேரம்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Year
ta: வருடம்

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்

en: Second
ta: வினாடி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு
