Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Required
af: Verplig

en: Time
af: Tyd

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Optional
af: Opsioneel
