Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Date
am: ቀን

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Time
am: ሰዓት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Granularity
am: አንኳርነት

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Minimum
am: አነስተኛው
