Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Time
cs: Čas

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: End date
cs: Datum konce

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
