Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Required
et: Kohustuslik

en: Time
et: Aeg

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Year
et: Aasta

en: Maximum
et: Maksimum

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Optional
et: Valikuline

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Minimum
et: Miinimum

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: The %field date is invalid. Enter a date in the correct format.
et: Kuupäev %field on vigane. Sisesta kuupäev korrektses formaadis.
