Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Time
lt: Laikas

en: Year
lt: Metai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
