Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Time
ml: സമയം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്

en: Second
ml: സെക്കൻഡ്

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
