Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Time
mn: Цаг

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
