Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Required
mr: आवश्यक

en: Time
mr: वेळ

en: Year
mr: वर्ष

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Optional
mr: पर्यायी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Minimum
mr: किमान
