Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Required
nn: Påkrevd

en: Time
nn: Tid

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Year
nn: År

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: All day
nn: Heile dagen

en: Optional
nn: Valfri

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Second
nn: Sekund
