Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
os: Иу у

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Time
os: Афон
