Extensible Date (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Time
ps: وخت

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Optional
ps: اختياري

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Second
ps: دوهم
